Şişli Randevu (0212) 233 11 11 Hemen Arayın       Koşuyolu Randevu (0216) 327 37 37 Hemen Arayın
görüntüleme merkezi Echomar Logo

Görüntüleme Merkezi Echomar

Tıbbi görüntüleme merkezi doktorların hastalardan istedikleri tetkiklerin yapıldığı yerlere verilen genel bir isimdir. Bu merkezler genellikle özel tıbbi merkezlerdir. Özellikle detaylı tetkiklerin istendiği durumlarda ve özel yöntemlere ihtiyaç duyulduğunda genellikle görüntüleme merkezleri tercih edilmektedir. Echomar Görüntüleme Merkezi 1992 yılından bu yana tıbbi görüntüleme ve laboratuvar alanında MR teknolojisi ve detaylı tetkiklerle hizmet vermektedir. Özellikle teknolojik atılımlar ve farklı detaylı tetkiklerin sunulmasıyla ülkemizde yaygın olarak tercih edilen merkezlerin arasında önemli bir yere sahiptir. Kullanılan teknolojik imkanların yanı sıra uzman kadrosu ve radyoloji doktorlarıyla güvenilir sonuçlar için çalışmaktadır. Kalite politikası gereği hem cihaz parkurunu hem de uzman kadrosunu genişleterek hizmetlerine devam etmektedir.

Tıklayıp Bizi Arayarak Echomar Görüntüleme Merkezi Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

0212 233 11 11

Görüntüleme Merkezi Echomar Hizmetleri

Echomar tıbbi görüntüleme alanında sunulan çoğu hizmeti barındırmaktadır. MR, tomografi, ultrason, biyopsi, röntgen, mamografi, laboratuvar gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bu sunulan hizmetler kaliteyi arttırmak adına çeşitli imkanlarla da sağlanabilmektedir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

-Çeşitli noktalardan Echomar Görüntüleme Merkezi’ne servis imkanı,

-Görüntülerin dijital ortamda hastalara ve doktorlara ulaştırılabilmesi sayesinde tekrar sonuçları almak için gelmeye gerek kalmaması,

-Hızlı bir şekilde istenilen tarihe müsaitlik durumuna göre randevu alınabilmesi,

-Akşam iş saatlerinden sonra da çekimlerin yapılabilmesi,

-Merkezi lokasyonlarda bulunan şubelerde çekim imkanı,

-Hastanın onayı doğrultusunda sonucun doktoruyla paylaşılabilmesi,

-Tetkiklerden önce detaylı açıklama ve bilgilendirmeler,

-İlgili ve hassas yaklaşım,

-Teknolojik imkanlarla net görüntülerin sağlanması,

-1992 yılından bu güne kadar devam eden sağlık sektörü tecrübesi

Bunların arasında daha saymadığımız birçok daha farklı özellik ile Echomar Görüntüleme Merkezi hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 0212 233 11 11 numaralı telefondan arayarak veya sitemizde bulunan iletişim formlarını doldurarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.